Uczniowski Klub Sportowy

Kopernik

SEZON 2015

SEZON 2014

ŁĄCZNIE MEDALI: 18
8 złotych
8 srebrnych
2 brązowe
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW: 

 



MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW
     2 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk

 MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     2 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODZIEŻOWE
     2 miejsce k-2 200m - Dawid Putto

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk

 AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA 
     1 miejsce k-2 200m - Dawid Putto 
     1 miejsce k-4 200m - Dawid Putto  

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk 
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
      1 miejsce k-1 200m - Dawid Putto


MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)
     1 miejsce c-2 500m - J.Zarecki, R.Nowaczyk
     2 miejsce k-2 500m - K.Byliński, K.Głogowski
     3 miejsce k-4 500m - B.Pająk, P.Janyska, D.Fijał, O.Pacała

 

SEZON 2013

ŁĄCZNIE MEDALI: 20
7 złotych
3 srebrne
10 brązowych
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW: 151
 
MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce 4xk-1 200m  - Dawid Putto
     2 miejsce k-2 200m - Beata Mikołajczyk
 
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 1000m - Beata Mikołajczyk
 
PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
 
UNIWERSJADA 
     3 miejsce k-2 200m - Dawid Putto
     3 miejsce k-4 500m - Dawid Putto
 
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
     3 miejsce k-1 200m - Dawid Putto
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     3 miejsce k-1 200m - Dawid Putto
 
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)
      3 miejsce k-4 500m - M.Muzioł, M.Król, A.Krajewska, L.Szymanik
      3 miejsce c-4 - J.Zarecki, R.Łassa, O.Pacała, R.Nowaczyk
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
     3 miejsce k-2 2000m K.Byliński, D.Gotowicz
     2 miejsce k-4 2000m - K.Byliński, D.Gotowicz, K.Głogowski, B.Pająk
     3 miejsce k-2 5000m K.Byliński, D.Gotowicz
    

SEZON 2012

 ŁĄCZNIE MEDALI: 21
     9 złotych
     4 srebrne
     8 brązowych

LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
  
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk 
     3 miejsce k-2 200m - Dawid Putto 
     1 miejsce k-2 1000m - Beata Mikołajczyk 

PUCHAR ŚWIATA 
     1 miejsce k-2 1000m - Beata Mikołajczyk
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSWTA EUROPY MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-2 200m - Dawid Putto 
 
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA
     1 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 200m - Beata Mikołajczyk 
     1 miejsce k-2 200m - Dawid Putto 
     1 miejsce k-4 200m - Dawid Putto 
     3 miejsce k-4 500m - Dawid Putto 

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 200m - Dawid Putto 
     3 miejsce k-2 500m - K.Prill, B.Mikołajczyk 
     3 miejsce k-2 1000m - K.Prill, B. Mikołajczyk
  
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-1 200m - Dawid Putto
     3 miejsce k-2 2000m - D. Putto, M.Grabowiecki

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)
     2 miejsce k-2 500m - M.Król, M.Krajewska
     2 miejsce k-4 500m - M.Król, M.Krajewska, P.Muzioł, A.Popińska

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
     2 srebrny k-4 2000m - M.Popińska, A.Krajewska, A.Grzeca, N.Baran
     2 srebrny k-4 2000m - O.Pacała, R.Nowaczyk, D.Fijał, P. Janyska

 

SEZON 2011

 ŁĄCZNIE MEDALI: 22
     5 złotych
     10 srebrnych
     7 brązowych

LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:

MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW
     3  miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-2 200m - Magdalena Krukowska
     3 miejsce k-2 500m - Dawid Putto

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     2 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce 4x k-1 200m - Beata Mikołajczyk

TEST OLIMPIJSKI
     3 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, M.Krukowska
     1 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, L.Kryger,  M.Krukowska, M.Roszczyn
     2 miejsce 4x k1-200m - B.Mikołajczyk, M.Roszczyn, L.Kryger, M.Krukowska
     2 miejsce k-2 1000m - L.Kryger, M.Roszczyn
     2 miejsce k-2 200m - D.Putto, M.Grabowiecki
     3 miejsce k-1 200m - Dawid Putto
     3 miejsce k-1 1000m - Magdalena Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     2 miejsce k-1 200m - Dawid Putto
     2 miejsce k-2 200m - D.Putto, M.Grabowiecki
     3 miejsce k-4 500m - K.Prill, K.Kryger, A.Jezierska, M.Roszczyn 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)  
     2 miejsce k-1 200m - Klaudia Prill
     3 miejsce k-1 500m - Kludia Prill
     1 miejsce k-4 500m - R.Grabarski, D.Anasiewicz, P.Ossowski, M.Rychłowski
     2 miejsce k-4 1000m - R.Grabarski, D.anasiewicz, P.Ossowski, M.Rychłowski

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW


 

SEZON 2010

ŁĄCZNIE MEDALI: 28
11 złotych
6 srebrnych
11 brązowych
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:
 
MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW
     3 miesjce k-4 500m - Magdalena Krukowska

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     3 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
  
MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-4 500m - Magdalena Krukowska
     2 miejsce k-2 1000m - Magdalena Krukowska

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA SWIATA
    3 miejsce k-4 500m - Magdalena Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, M.Krukowska
     1 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, L.Kryger, M.Krukowska, M.Roszczyn
     1 miejsce 4xk-1 200m - B.Mikołajczyk, L.Kryger, M.Roszczyn, M.Krukowska
     2 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     3 miejsce k-1 200m - Magdalena Krukowska
     3 miejsce k-2 1000m - L.Kryger, M.Roszczyn
     3 miejsce 4xk-1 200m - D.Putto, M.Grabowiecki, K.Rakowski, K.Jarocki

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     2 miejsce k-1 200m - M.Krukowska
     2 miejsce k-2 500m - K.Prill, M.Krukowska
     2 miejsce k-1 200m - D.Putto

PUCHAR POLSKI SENIORÓW W ERGOMETRACH KAJAKOWYCH
     1 miejsce 1000m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce 200m - Magdalena Krukowska
     3 miejsce 1000m - Dawid Putto

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)
     1 miejsce k-2 1000m - L.Kryger, M.Roszczyn
     1 miejsce k-4 500m - K.Prill, L.Kryger, M.Roszczyn, A.Jezierska
     1 miejsce k-2 5000m - K.Prill, A.Jezierska
     2 miejsce k-2 500m - L.Kryger, M.Roszczyn
     3 miejsce k-1 500m - Klaudia Prill
     3 miejsce k-4 1000m - R.Grabarski, P.Frąszczak, R.Poraziński, M.Śnieżyński
     3 miejsce k-4 500m - R.Grabarski, P.Frąszczak, R.Poraziński, M.Śnieżyński

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

 

 

SEZON 2009

ŁĄCZNIE MEDALI: 24
12 złotych
7 srebrnych
5 brązowych
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:
 

MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-2 1000m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     3 miejsce k-4 500m - Magdalena Krukowska

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-2 1000m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-4 500m - Sandra Pawełczak
     1 miejsce k-2 1000m - Sandra Pawełczak

MISTRZOSWTA EUROPY MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-4 500m - Magdalena Krukowska
     3 miejsce k-2 500m - Magdalena Krukowska

MISTRZOSWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 500m - B.Pawełczak, S.Pawełczak
     2 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, L.Kryger, M.Krukowska
     2 miejsce k-2 1000m - L.Kryger, M. Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-2 500m - S.Pawełczak, M.Krukowska
     1 miejsce k-4 500m - S.Pawełczak, M.Krukowska. L.Kryger, M.Roszczyn
     3 miejsce k-1 500m - M.Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY)
     1 miejsce k-2 500m - L.Kryger, M.Roszczyn
     1 miejsce k-2 1000m - L.Kryger, M.Roszczyn
     2 miejsce k-1 500m - Laura Kryger
     2 miejsce k-2 500m - D.Putto, K.Rakowski
     2 miejsce k-2 500m - K.Prill, A.Jezierska
     2 miejsce k-4 1000m - K.Wełnic, J.Michalski, P.Szupiluk, M.Kalata
     3 miejsce k-1 500m - Klaudia Prill
     3 miejsce k-4 500m - K.Wełnic, P.Frąszczak, P.Szupiluk, M.Kotowski

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

 

 

SEZON 2008

ŁĄCZNIE MEDALI: 18
     6 złotych
     9 srebrnych
     3 brązowe
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:
 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
     2 miesjce k-2 500m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     2 miesjce k-4 1000m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-2 1000m - Sandra Pawełczak
     2 miejsce k-2 200m - Sandra Pawełczak

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-2 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
     2 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIEŻOWE
     3 miejsce k-4 500m - Karolina Wysocka

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     2 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, M.Krukowska, K.Wysocka
     2 miejsce k-4 1000m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, M.Krukowska, K.Wysocka
     3 miejsce k-2 1000m - S.Pawełczak, M.Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-2 500m - K.Wysocka, M.Krukowska 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY) 
     2 miejsce k-2 500m - D.Putto, K.Rakowski
     2 miesjce k-2 1000m - D.Putto, K.Rakowski
     3 miejsce k-1 500m - Dawid Putto
     1 miejsce k-1 500m - Klaudia Prill
     1 miejsce k-2 500m - L.Kryger, M.Roszczyn
     1 mijsce k-2 3000m - L.Kryger, M.Roszczyn

 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

 

SEZON 2007

ŁĄCZNIE MEDALI: 15
10 złotych 
0 srebrnych
5 brązowe
 
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:
 
TEST OLIMPIJSKI
    3 miejsce k-4 500m - Beata Mikołajczyk
 
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
    3 miejsce k-4 500m - Sandra Pawełczak
 
MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-4 500m - Sandra Pawełczak
 
PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     3 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
 
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikolajczyk
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-2 1000m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-4 1000m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, M.Krukowska, K.Wysocka
     3 miejsce k-2 500m - M.Krukowska, K.Wysocka
    
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-2 500m - S.Pawełczak, K.Wysocka
     3 miejsce k-4 500mm -  S.Pawełczak, K.Wysocka, M.Krukowska, J.Mikołajczak
 
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
     1 miejsce k-2 1000m - D.Putto, K.Rakowski
     1 miejsce k-4 500m - M.Żech, M.Roszczyn, L.Kryger, K.Prill
     1 miejsce k-2 3000m - L.Kryger, M.Roszczyn
 
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
 
 

SEZON 2006

ŁĄCZNIE MEDALI: 14
9 złotych
4 srebrne
1 brązowy

LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW:

 

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
     2 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
 
PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-1 1000m - Beata Mikołajczyk

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-2 1000m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     2 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, K.Wysocka, M.Krukowska
     2 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, K.Wysocka, M.Krukowska

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWE
     1 miejsce k-1 500m - Beata Mikołajczyk
     1 miejsce k-2 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak
     1 miejsce k-4 500m - B.Mikołajczyk, S.Pawełczak, M.Krukowska, K.Wysocka
     3 miejsce k-2 500m -  M.Krukowska, K.Wysocka
 
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
     1 miejsce k-4 500m - T.Parys, D.Putto, K.Rakowski, M.Wodzik
     2 miejsce k-4 1000m - R.Parys, D.Putto, K.Rakowski, M.Wodzik

MISTRZOSYWA POLSKI MŁODZIKÓW

 

  • Logo Składy Węgla Wyższa Szkoła Gospodarki
  • Miasto Bydgoszcz Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego